Operator wielomaszynowy

Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operator wielomaszynowy

Miejsce pracy: Siedlce, Wydział Produkcji Konstrukcji Stalowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

ZAKRES ZADAŃ:

  • praca na maszynach do cięcia blach
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Terespolska 12, 08-110 Siedlce, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego” prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry-produkcja@polimex.pl z dopiskiem: „Operator wielomaszynowy” lub wypełnić kwestionariusz dla kandydata do pracy zamieszczony na stronie internetowej https://www.mostostal.siedlce.pl/, w zakładce „Oferty pracy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.