wtorek, 16 kwietnia, 2024

Kolejny wygrany konkurs Miłosza przyszłego profesjonalnego fotografa🥇🥇📸📸

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły ❗ Miłosz Omelaniuk ❗uczeń drugiej klasy Technikum fotografii i multimediów, zajął I MIEJSCE w konkursie “Pokaż nam swoje zainteresowania” organizowanym przez dolnośląskie Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia🥇

Gratulujemy Miłoszowi wygranej👏👏👏👏

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „GRATULUJEMY! Wyniki Konkursu „Pokaż nam swoje zainteresowania" ZprzyjemnoÅ›ciÄ informujemy, że konkurs fotografie przedstawiające zainteresowania uczniów Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy udziałi pracę włożoną wykonanie otografl. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń spełniających wymogi formalne techniczne, Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu: Miłosz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr im. gen. Władysława Sikorskiego Siedlcach dowolna nagroda główna.”