Kolejny sukces naszego ucznia w Turnieju Budowlanym "Złota Kielnia"

11 stycznia 2020  roku w  Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje okręgowe 49 edycji Turnieju Budowlanego "Złota  Kielnia",  podczas których uczniowie szkół  zawodowych mają możliwość sprawdzenia wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych w danym zawodzie budowlanym. Sześciu  najlepszych uczestników turnieju z całej Polski  w każdej kwalifikacji zawodowej rywalizuje o miejsca i cenne nagrody podczas eliminacji centralnych.

Czytaj więcej: Kolejny sukces naszego ucznia w Turnieju Budowlanym "Złota Kielnia"