informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem .

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole oraz zajęcia praktyczne u pracodawców zostają zawieszone na dwa tygodnie.

Kolejny sukces naszego ucznia w Turnieju Budowlanym "Złota Kielnia"

11 stycznia 2020  roku w  Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje okręgowe 49 edycji Turnieju Budowlanego "Złota  Kielnia",  podczas których uczniowie szkół  zawodowych mają możliwość sprawdzenia wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych w danym zawodzie budowlanym. Sześciu  najlepszych uczestników turnieju z całej Polski  w każdej kwalifikacji zawodowej rywalizuje o miejsca i cenne nagrody podczas eliminacji centralnych.

Z  przyjemnością  informujemy, że ponownie Przemek  Kojtek z klasy III ZA  zakwalifikował  się do finału centralnego Turnieju  "Złota  Kielnia" w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie   zajmując wspaniałe  2  miejsce w Wykonywaniu robót posadzkarsko-okładzinowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach centralnych , które odbędą się w dniach  4 - 7  02. 2020 roku  podczas  Targów Budownictwa "BUDMA 2020"  w Poznaniu.

W eliminacjach okręgowych w  zawodzie  monter sieci i instalacji sanitarnych naszą szkołę reprezentował Bartek Płatkowski. Brawa i gratulacje. Dziękujemy

W załączeniu  wyniki eliminacji okręgowych Turnieju Budowlanego Złota Kielnia.