Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Warsztaty antystresowe

Dnia 8 lutego 2018r. uczniowie z klasy III TA i IV TA uczestniczyli w warsztatach antystresowych prowadzonych przez dyplomowanego nauczyciela jogi Iyengara (stopnia Senior III) mgr Sylwię Drewnowską z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Siedlcach.

Czytaj więcej: Warsztaty antystresowe

Spektakl słowno-muzyczny pt. ”Opowieść wigilijna”

W dn. 09.01.2018 uczniowie klas I TA i II TA obejrzeli spektakl słowno-muzyczny pt. ”Opowieść wigilijna”, wystawiony w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Artyści Teatru Es, Teatru Tańca Caro Dance i Chóru Miasta Siedlce zaprezentowali ciekawą i zmuszającą do refleksji interpretację opowiadania Karola Dickensa.

Święta Bożego Narodzenia

 

W imieniu Samorządu Uczniowskiego, chciałabym złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Uczniom i ich Rodzicom.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nachodzący Nowy Rok. W tym wyjątkowym czasie chcę życzyć przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewające się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2018 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którym warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

życzy

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Dominika Cabaj