Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

Login Form

Rajd rowerowy

Uczniowie naszej szkoły w dniu 29 września 2017 r wzięli udział w VI Rajdzie Rowerowym promującym Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

Czytaj więcej: Rajd rowerowy

Bezpieczna +

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach przystąpił do konkursu na realizację Rządowego programu wspomagania w latach 2015 – 2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach„Bezpieczna +”.

Czytaj więcej: Bezpieczna +