Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Turniej PTTK

01 kwietnia 2017r odbył się XXXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Jakub Barczak, Sebastian Cabaj z kl. III TA i Damian Majewski z kl. II TA po zaciętej rywalizacji w klasyfikacji finałowej zajęli II miejsce w powiecie siedleckim. Wykazać się musieli ogólną wiedzą o naszym mieście, poradzić sobie z torem przeszkód na rowerze oraz na podstawie mapy odnaleźć zaznaczone miejsca i oznaczyć je specjalnym kodem na karcie odpowiedzi.

GRATULUJEMY!!!