Turniej PTTK

01 kwietnia 2017r odbył się XXXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Jakub Barczak, Sebastian Cabaj z kl. III TA i Damian Majewski z kl. II TA po zaciętej rywalizacji w klasyfikacji finałowej zajęli II miejsce w powiecie siedleckim. Wykazać się musieli ogólną wiedzą o naszym mieście, poradzić sobie z torem przeszkód na rowerze oraz na podstawie mapy odnaleźć zaznaczone miejsca i oznaczyć je specjalnym kodem na karcie odpowiedzi.

GRATULUJEMY!!!