XV Edycja konkursu wiedzy BHP "Bezpiecznie od startu"

W dniu 19 maja 2015 roku w Warszawie odbył się Finał XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pod nazwą „BEZPIECZNIE OD STARTU” zorganizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego oraz Państwową Inspekcję Pracy.

Konkurs adresowany jest do uczniów rzemiosła, czyli młodocianych pracowników odbywających praktykę u rzemieślników.
Celem Konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów zawodu w rzemiośle.

W eliminacjach na szczeblu Izby Rzemieślniczej nasza uczennica Klaudia Kołodziejak zajęła IV miejsce w skali kraju.