Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się mszą św. w Kościele Ducha Świętego.

Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły tam, o godz. 9:45  nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po wręczeniu dyplomów za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wzorową frekwencję  oraz działalność na rzecz szkoły odbyła się część artystyczna przygotowana przez naszych uczniów.  Na koniec uroczystości zastała przestawiona przez uczennice Beatę Sajnę prezentacja pt. "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego"

Życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom miłych i udanych wakacji.

Zapraszamy do galerii.