Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się mszą św. w Kościele Ducha Świętego.

Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły tam, o godz. 9:45  nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po wręczeniu dyplomów za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wzorową frekwencję  oraz działalność na rzecz szkoły odbyła się część artystyczna przygotowana przez naszych uczniów.  Na koniec uroczystości zastała przestawiona przez uczennice Beatę Sajnę prezentacja pt. "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego"

Życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom miłych i udanych wakacji.

Zapraszamy do galerii.