Bezpieczna +

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach przystąpił do konkursu na realizację Rządowego programu wspomagania w latach 2015 – 2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach„Bezpieczna +”.

Zespół powołany przez Wojewodę Mazowieckiego ocenił pozytywnie nasz wniosek i na podstawie dokonanej oceny Mazowiecki Kurator Oświaty podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego na realizację zadań z obszaru zapewnienia bezpiecznych warunków nauki i wychowania w 2017 roku. Organ prowadzący szkołę, Miasto Siedlce, zapewnił własny wkład finansowy w wysokości 20 % kosztów realizacji zadania.

HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ W RAMACH PROGRAMU „Bezpieczna+”

Lp.

Planowane działania w ramach Programu Bezpieczna+

1.