„Bezpieczna+” 2017

Szkolenie „Zachowania ryzykowne współczesnej młodzieży”

21 września odbyło się szkolenie dla rodziców i nauczycieli ZSP nr 5 na temat „Zachowania ryzykowne współczesnej młodzieży” prowadzone przezpsychologa ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży ABEON p. Joannę Nowak oraz asp. szt. Sławomira Stefaniaka z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Celem szkolenia było uwrażliwienie rodziców i wychowawców na zagrożenia wynikające z podejmowania przez młodzież zachowań ryzykownych, pogłębienie wiedzy ułatwiającej rozpoznawanie niepokojących symptomów i objawów uzależnienia oraz sposobów udzielania skutecznej pomocy.