Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

„Bezpieczna+” 2017

Szkolenie „Zachowania ryzykowne współczesnej młodzieży”

 

21 września odbyło się szkolenie dla rodziców i nauczycieli ZSP nr 5 na temat „Zachowania ryzykowne współczesnej młodzieży” prowadzone przezpsychologa ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży ABEON p. Joannę Nowak oraz asp. szt. Sławomira Stefaniaka z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Celem szkolenia było uwrażliwienie rodziców i wychowawców na zagrożenia wynikające z podejmowania przez młodzież zachowań ryzykownych, pogłębienie wiedzy ułatwiającej rozpoznawanie niepokojących symptomów i objawów uzależnienia oraz sposobów udzielania skutecznej pomocy.