Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Wojna oczami dzieci. Dzieci powstania.

W dn. 26.09.2017 klasy technikum udały się na spektakl „Wojna oczami dzieci. Dzieci powstania.” wystawiony w sali widowiskowej „Podlasie”.

W hołdzie małym Powstańcom wystąpili tancerze i wokaliści Alternatywnego Teatru Tańca i Studia Musicalowego LUZ. Występ był pięknie przygotowany i bardzo wzruszający. Młodzież nagrodziła go gromkimi brawami.