Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Program ekologiczny „Odzyskomania”

Od września 2017 roku kontynuujemy zbiórkę elektrośmieci w ramach programu ekologicznego „ODZYSKOMANIA”.

Zapraszamy uczniów do zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (baterie, sprzęt RTV i AGD, monitory, komputery, akumulatory, suszarki, telefony itp.). Wszystko co jest zbędne przynieś do szkoły (stolarnia). Dostarczone elektroodpady wymienimy na punkty, a punkty na nagrody. Więcej informacji www.odzyskomania.pl