Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Pokaz murowania w Systemie Budowy H+H

Pokaz dotyczył murowania z bloczków z betonu komórkowego o różnym wykonaniu powierzchni czołowych: gładkich i profilowanych na pióro i wpust.

Bloczki produkowane z bardzo wysoką dokładnością, zarówno gładkie jak i profilowane przeznaczone są do murowania na cienkowarstwowych zaprawach klejących. Sposób murowania bloczków H+H Standardów Gold i Gold+ (kategoria wymiarowa TLMB) na cienkowarstwowej zaprawie klejącej różniący się od murowania na zwykłej zaprawie.