Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

W dniu 30 listopada 2017 r. wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Naszym stypendystą został Bartłomiej Filipiuk – uczeń klasy II TA. Bartek dyplom otrzymał z rąk Pani Doroty Skrzypek Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.