Święta Bożego Narodzenia

W imieniu Samorządu Uczniowskiego, chciałabym złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Uczniom i ich Rodzicom.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nachodzący Nowy Rok. W tym wyjątkowym czasie chcę życzyć przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewające się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2018 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którym warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.

WESOŁYCH ŚWIĄT

życzy