Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Spektakl słowno-muzyczny pt. ”Opowieść wigilijna”

W dn. 09.01.2018 uczniowie klas I TA i II TA obejrzeli spektakl słowno-muzyczny pt. ”Opowieść wigilijna”, wystawiony w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Artyści Teatru Es, Teatru Tańca Caro Dance i Chóru Miasta Siedlce zaprezentowali ciekawą i zmuszającą do refleksji interpretację opowiadania Karola Dickensa.