Warsztaty antystresowe

Dnia 8 lutego 2018r. uczniowie z klasy III TA i IV TA uczestniczyli w warsztatach antystresowych prowadzonych przez dyplomowanego nauczyciela jogi Iyengara (stopnia Senior III) mgr Sylwię Drewnowską z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Siedlcach.

Głównym celem zajęć było poznanie i wypróbowanie w praktyce podstawowych metod i technik radzenia sobie z nadmiernym stresem (ćwiczenia oddechowe, techniki relaksacyjne). W ramach warsztatów antystresowych uczniowie pracowali z ciałem, oddechem, emocjami oraz myślami, wykorzystując ruch, dźwięk, oddech i wyobraźnię.