Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Warsztaty antystresowe

Dnia 8 lutego 2018r. uczniowie z klasy III TA i IV TA uczestniczyli w warsztatach antystresowych prowadzonych przez dyplomowanego nauczyciela jogi Iyengara (stopnia Senior III) mgr Sylwię Drewnowską z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Siedlcach.

Głównym celem zajęć było poznanie i wypróbowanie w praktyce podstawowych metod i technik radzenia sobie z nadmiernym stresem (ćwiczenia oddechowe, techniki relaksacyjne). W ramach warsztatów antystresowych uczniowie pracowali z ciałem, oddechem, emocjami oraz myślami, wykorzystując ruch, dźwięk, oddech i wyobraźnię.