Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018

"Tak niedawno żeśmy się spotkali,

a już pożegnania nadszedł czas..."

 

27 kwietnia 2018 r. odbyła się pożegnalna akademia dla naszych maturzystów – klasy IV TA, której wychowawczynią była p. Agata Skolimowska. Uroczystość przygotowana przez klasę II TA, I TA, III ZB i III TA pod kierunkiem p. Anny Wojciechowskiej składała się z części oficjalnej zawierającej przemówienia, życzenia, wręczenie świadectw oraz części artystycznej z prezentacją multimedialną. Było wzruszająco i wesoło.

Matury zaczynamy 4 maja. Życzymy powodzenia!

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018

Edukacyjna walizka narkotykowa

Dnia 19 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyło się szkolenie dla rodziców i nauczycieli z zakresu profilaktyki uzależnień prowadzone przez Sławomira Stefaniaka z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach w ramach kampanii profilaktycznej „Dopalacze, narkotyki – nie tędy droga”.

Czytaj więcej: Edukacyjna walizka narkotykowa

Światowy Dzień Ziemi

W ramach obchodów Dnia Ziemi, znanego również pod inną nazwą „Światowy Dzień Ziemi” klasa II ZC pod opieką p. Izabeli Pniewskiej-Tararuj i p. Ewy Wiśniewskiej pojechała na wycieczkę do Woli Suchżebrskiej na Regionalną Instalację

Czytaj więcej: Światowy Dzień Ziemi

Warsztaty z doradcą zawodowym „Absolwent na rynku pracy”

W marcu 2018-go roku uczniowie klas kończących edukację w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w szkoleniu „Absolwent na rynku pracy” w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Siedlcach, które prowadziła p. Anna Balińska - doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy.

Czytaj więcej: Warsztaty z doradcą zawodowym „Absolwent na rynku pracy”

"Hejt w sieci"

Dnia 26 marca 2018r. w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie z klasy II TA i III ZA przedstawili montaż słowno-muzyczny pt. „Hejt w sieci”.

Czytaj więcej: "Hejt w sieci"