Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani dyrektor Anna Bareja przywitała serdecznie wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Szczególną uwagę poświęciła uczniom klas pierwszych, zapoznając ich z przyporządkowaniem zawodów do poszczególnych klas i wychowawcami.

Czytaj więcej: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018

"Tak niedawno żeśmy się spotkali,

a już pożegnania nadszedł czas..."

27 kwietnia 2018 r. odbyła się pożegnalna akademia dla naszych maturzystów – klasy IV TA, której wychowawczynią była p. Agata Skolimowska. Uroczystość przygotowana przez klasę II TA, I TA, III ZB i III TA pod kierunkiem p. Anny Wojciechowskiej składała się z części oficjalnej zawierającej przemówienia, życzenia, wręczenie świadectw oraz części artystycznej z prezentacją multimedialną. Było wzruszająco i wesoło.

Matury zaczynamy 4 maja. Życzymy powodzenia!

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018

Edukacyjna walizka narkotykowa

Dnia 19 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyło się szkolenie dla rodziców i nauczycieli z zakresu profilaktyki uzależnień prowadzone przez Sławomira Stefaniaka z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach w ramach kampanii profilaktycznej „Dopalacze, narkotyki – nie tędy droga”.

Czytaj więcej: Edukacyjna walizka narkotykowa

Światowy Dzień Ziemi

W ramach obchodów Dnia Ziemi, znanego również pod inną nazwą „Światowy Dzień Ziemi” klasa II ZC pod opieką p. Izabeli Pniewskiej-Tararuj i p. Ewy Wiśniewskiej pojechała na wycieczkę do Woli Suchżebrskiej na Regionalną Instalację

Czytaj więcej: Światowy Dzień Ziemi