Konwersacje „Zawody prawne i dostęp do wymiaru sprawiedliwości”

Dnia 13-ego listopada 2018-ego roku w naszej szkole odbyło się szkolenie dla uczniów klas III i IV na temat „Zawody prawne i dostęp do wymiaru sprawiedliwości” prowadzone przez radcę prawnego z Fundacji Togatus PRO BONO.

Czytaj więcej: Konwersacje „Zawody prawne i dostęp do wymiaru sprawiedliwości”

100 lat Niepodległej

Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę 9 listopada 2018 r. wszyscy uczniowie ZSP Nr 5 wraz z nauczycielami  i pracownikami świętowali ten dzień uroczyście.  Akademia rozpoczęła się o godz. 10.45 wprowadzeniem sztandaru szkoły i przedstawieniem zgromadzonym  historii powstania hymnu i okoliczności z tym związanych.

Czytaj więcej: 100 lat Niepodległej