Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Pogadanki z policjantem „Zachowanie ryzykowne młodzieży” „Odpowiedzialność prawna nieletnich”

Dnia 8 lutego 2018r. uczniowie z klasy I TA i III TA uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych na temat „Odpowiedzialność prawna nieletnich” oraz „Zachowania ryzykowne młodzieży” prowadzonych przez asp. szt. Sławomira Stefaniaka z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.Głównym celem zajęć było zapoznanie młodzieży z konsekwencjami ryzykownych zachowań, kształtowanie pożądanych postaw młodzieży oraz ograniczenie skali występowania zjawisk patologicznych (uzależnienia, cyberprzemoc, agresja).