Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Warsztaty profilaktyczne „Stop cyberprzemocy i cyberuzależnieniom”

Dnia 19-ego lutego 2018-ego roku uczniowie z klasy III i IV technikum uczestniczyli w szkoleniu z zakresu profilaktyki cyberzagrożeń prowadzonym przez p. psycholog Joannę Nowak ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży ABEON.

Głównym celem zajęć było uwrażliwienie młodzieży na zagrożenia wynikające z coraz szerszego dostępu do nieograniczonych możliwości jakie dają nowoczesne technologie cyfrowe. W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się o niebezpieczeństwach związanych z korzystaniem z Internetu i urządzeń cyfrowych,poznali cechy cyberprzestrzeni ułatwiające negatywne zachowania w sieci, zostali uwrażliwieni na wpływ urządzeń cyfrowych na zdrowie fizyczne i psychiczne oraz poznali zdrowe nawyki związane z korzystaniem z urządzeń cyfrowych i możliwości dbania o własne bezpieczeństwo w sieci.