Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Debata młodzieżowa „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”

Dnia 20-ego lutego 2018-ego roku uczennice z klasy II technikum Weronika Płatkowska i Klaudia Rogala razem z pedagogiem i psychologiem uczestniczyły w debacie młodzieżowej w ramach kampanii profilaktycznej „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga” zorganizowanej przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Radomiu.

Podstawowym zamiarem inicjatorów kampanii jest kształtowanie świadomości wśród młodzieży szkolnej dotyczącej negatywnego wpływu środków odurzających na człowieka oraz konsekwencji prawnych z tym związanych. Podczas debaty odbyła się dyskusja na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i dopalaczy oraz zaprezentowany został program artystyczny związany z tematyką profilaktyki uzależnień.