Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

"Hejt w sieci"

Dnia 26 marca 2018r. w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie z klasy II TA i III ZA przedstawili montaż słowno-muzyczny pt. „Hejt w sieci”.

Głównym celem przedsięwzięcia było uświadomienie młodzieży zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią, zmniejszenie skali cyberprzemocy oraz uwrażliwienie na odpowiedzialność za słowa, szczególnie te, które dotyczą drugiego człowieka.