Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Odwiedziny Biskupa w szkole

W dniu 16.04.2018 w naszej szkole gościliśmy ks. Biskupa Kazimierza Gurdę wraz z Sekretarzem oraz księdzem Proboszczem Parafii p.w. Ducha Świętego Januszem Wolskim.

Ta oczekiwana przez nas wizyta przebiegła w serdecznej atmosferze. Ksiądz Biskup obejrzał prezentację naszej szkoły przybliżającą zawody, w jakich kształci się młodzież. Następnie uczniowie klasy II Ta zaprezentowali montaż słowno – muzyczny zatytułowany ,,Bóg jest miłością – On kocha mnie’’. Ksiądz Biskup skierował do nas piękne, zapadające w serce słowa. Na pamiątkę tej wizyty zostało wykonane zdjęcie młodzieży i Dyrekcji z Księdzem Biskupem.