Odwiedziny Biskupa w szkole

W dniu 16.04.2018 w naszej szkole gościliśmy ks. Biskupa Kazimierza Gurdę wraz z Sekretarzem oraz księdzem Proboszczem Parafii p.w. Ducha Świętego Januszem Wolskim.

Ta oczekiwana przez nas wizyta przebiegła w serdecznej atmosferze. Ksiądz Biskup obejrzał prezentację naszej szkoły przybliżającą zawody, w jakich kształci się młodzież. Następnie uczniowie klasy II Ta zaprezentowali montaż słowno – muzyczny zatytułowany ,,Bóg jest miłością – On kocha mnie’’. Ksiądz Biskup skierował do nas piękne, zapadające w serce słowa. Na pamiątkę tej wizyty zostało wykonane zdjęcie młodzieży i Dyrekcji z Księdzem Biskupem.