Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Wielkie Igrzyska Ekologiczne

13 kwietnia 2018 r. pod opieką p. Izabeli Pniewskiej-Tararuj uczniowie naszej szkoły podobnie jak inne reprezentacje szkół Ponadgimnazjalnych wzięli udział w Wielkich Igrzyskach Ekologicznych.

Naszą drużynę reprezentowali uczniowie klasy III TA, w składzie Niedziółka Marcin, Krysiak Bartosz, Majewski Damian i Redosz Grzegorz. Rywalizacja z innymi drużynami była zaciekła, mimo to nie poddawaliśmy się do końca. Było dużo zabawy i uśmiechu co nie miara w przyszłym roku też będzie z ZUO zabawa smiley.