Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Światowy Dzień Ziemi

W ramach obchodów Dnia Ziemi, znanego również pod inną nazwą „Światowy Dzień Ziemi” klasa II ZC pod opieką p. Izabeli Pniewskiej-Tararuj i p. Ewy Wiśniewskiej pojechała na wycieczkę do Woli Suchżebrskiej na Regionalną Instalację

Przetwarzania Odpadów Komunalnych ( RIPOK ). Celem dla którego przyświecał nam wyjazd było promowanie postaw proekologicznych wśród młodzieży a także uświadomienie młodego pokolenia jak w zastraszającym tempie nasze społeczeństwo dopuszcza się zbrodni przeciwko naszej planecie zaśmiecając ją tonami odpadów. Warto również zwrócić uwagę na to, iż hasłem kampanii Dnia Ziemi w 2018 roku jest walka z zanieczyszczeniem planety plastikowymi odpadami.