Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018

"Tak niedawno żeśmy się spotkali,

a już pożegnania nadszedł czas..."

 

27 kwietnia 2018 r. odbyła się pożegnalna akademia dla naszych maturzystów – klasy IV TA, której wychowawczynią była p. Agata Skolimowska. Uroczystość przygotowana przez klasę II TA, I TA, III ZB i III TA pod kierunkiem p. Anny Wojciechowskiej składała się z części oficjalnej zawierającej przemówienia, życzenia, wręczenie świadectw oraz części artystycznej z prezentacją multimedialną. Było wzruszająco i wesoło.

Matury zaczynamy 4 maja. Życzymy powodzenia!