Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018

"Tak niedawno żeśmy się spotkali,

a już pożegnania nadszedł czas..."

27 kwietnia 2018 r. odbyła się pożegnalna akademia dla naszych maturzystów – klasy IV TA, której wychowawczynią była p. Agata Skolimowska. Uroczystość przygotowana przez klasę II TA, I TA, III ZB i III TA pod kierunkiem p. Anny Wojciechowskiej składała się z części oficjalnej zawierającej przemówienia, życzenia, wręczenie świadectw oraz części artystycznej z prezentacją multimedialną. Było wzruszająco i wesoło.

Matury zaczynamy 4 maja. Życzymy powodzenia!