Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani dyrektor Anna Bareja przywitała serdecznie wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Szczególną uwagę poświęciła uczniom klas pierwszych, zapoznając ich z przyporządkowaniem zawodów do poszczególnych klas i wychowawcami.

Życzymy wszystkim owocnego roku szkolnego

Dyrekcja Szkoły