Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Warsztaty integracyjne

W dniach 20, 21 i 25 września 2018 roku, wzorem lat ubiegłych, psycholog i pedagog przeprowadziły warsztaty integracyjno-adaptacyjne dla uczniów klas pierwszych.

Zajęcia ułatwiają młodzieży adaptację w nowym środowisku szkolnym, a także służą zintegrowaniu zespołu klasowego.Głównym celem warsztatów jest wzajemnie poznanie się uczniów oraz nabywanie umiejętności autoanalizy postaw interpersonalnych prezentowanych wobec kolegów i koleżanek w klasie, co istotnie wpływa w przyszłości na relacje rówieśnicze.