Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Spektakl „Król Świata”

Dnia 25-ego września 2018-ego roku uczniowie klasy III TA, pod opieką wychowawczyni i pedagoga szkolnego, wzięli udział w spektaklu pt. „Król Świata” w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach.

Spektakl oparty na klasycznym temacie walki dobra ze złem przygotowany został przez Stowarzyszenie Twórczości Artystycznej Osób z Zespołem Downa „Opatrzność” w Radomiu we współpracy z Siedleckim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Zespołem Downa „Zawsze razem”.

Udział w tego rodzaju integracyjnych przedsięwzięciach ułatwia młodzieży przełamywanie bariery lęku w relacjach z niepełnosprawnymi, często wynikających z niewiedzy, a także otwiera na świat oparty na wzajemnym zrozumieniu, w którym jest miejsce na tolerancję i integrację z ludźmi niepełnosprawnymi.