Sypendia dla uczniów szkół zawodowych

W dniu 18 października 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień najlepszym stypendystom projektu Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych.

Projekt realizowany jest przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Wśród stypendystów są też uczniowie naszej szkoły:

1.      Przemysław Kojtek – kl. II ZA zawód: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

2.      Kamil Dudek – kl. II TA zawód: technik budownictwa

3.      Beata Sajna – kl. IV TA zawód: technik budownictwa

4.      Bartłomiej Filipiuk –kl. III TA zawód: technik budownictwa

5.      Przemysław Suchodolski – kl. II TA zawód: technik budownictwa

Realizacja projektu umożliwia uczniom indywidualny rozwój zawodowy. Stypendyści, pod opieką nauczycieli, będą realizować autorskie zadanie z dziedziny budownictwa, otrzymają środki finansowe na zakup sprzętu komputerowego, pomocy naukowych, udział w kursach językowych i podnoszących kwalifikacje zawodowe. W bieżącym roku szkolnym wysokość stypendium wynosi 4 924 zł.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM I ŻYCZYMY POWODZENIA