Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Scenariusz życia

To nazwa projektu „Profilaktyka z Szansą”, który realizuje Stowarzyszenie Szansa działające na RZECZ OSÓB DOTKNIĘTYCH ALKOHOLIZMEM, NARKOMANIĄ i HAZARDEM.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem w środę 24 października z inicjatywy p. Izabeli Pniewskiej-Tararuj i pedagoga szkolnego p. Justyny Kozak-Swat uczniowie naszej szkoły mieli okazję  uczestniczyć w prelekcji profilaktycznej. Była to opowieść młodego filmowca o tym w jaki sposób można znaleźć pomysł na swoje życie, gdzie szukać inspiracji, czego w życiu unikać, a do czego dążyć aby w rezultacie zostać reżyserem swojego życia. Spotkanie poprowadził p. Paweł Przewoźny (Under), reżyser filmowy, mówca motywacyjny, muzyk i laureat wielu filmowych konkursów i festiwali filmowych.

Źródło: szansa.siedlce.pl