Zajęcia z zakresu profilaktyki cyberzagrożeń

Dnia 7-ego listopada 2018-ego roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach prewencyjnych nt. „Zagrożenia w cyberprzestrzeni.

Odpowiedzialność prawna nieletnich” prowadzonych przez policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Głównym celem zajęć było przekazanie uczniom wiedzy na temat zagrożeń wirtualnej rzeczywistości oraz zapoznanie ich z konsekwencjami prawnymi przemocy w sieci. W trakcie spotkania młodzież poznała cechy cyberprzestrzeni umożliwiające podejmowanie zachowań ryzykownych.