Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny Mszą świętą i uroczystą akademią na szkolnej sali gimnastycznej.

W tym roku przypadła 80 rocznica wybuchu II wojny światowej dlatego na początku akademii uczuliśmy minutą ciszy poległych w czasie tej wojny. Następnie pani dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych a szczególnie absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów.