Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem .

 

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole oraz zajęcia praktyczne u pracodawców zostają zawieszone na dwa tygodnie.

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Charytatywny mecz piłkarski

Dnia 6 września odbył się charytatywny mecz piłkarski pomiędzy drużynami Urzędu Miasta a 18 Dywizji Zmechanizowanej.

Zmagania zawodników na boisku oklaskiwała zgromadzona licznie na trybunach młodzież z siedleckich szkół. Nie zabrakło również przedstawicieli naszej szkoły: uczniowie klas I TA, I TB, II ZA oraz I ZB pod opieką pani Beaty Dudziak, pana Adriana Potapczuka i pana Tomasza Osińskiego kibicowali swoim piłkarzom.

Urząd Miasta pokonał z wynikiem 7:2 drużynę 18 Dywizji Zmechanizowanej.

W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, w którym to uczennica naszej szkoły Patrycja Łokietek z klasy I TA zdobyła pierwsze miejsce i wygrała piękny kubek okolicznościowy. Gratulujemy!