Charytatywny mecz piłkarski

Dnia 6 września odbył się charytatywny mecz piłkarski pomiędzy drużynami Urzędu Miasta a 18 Dywizji Zmechanizowanej.

Zmagania zawodników na boisku oklaskiwała zgromadzona licznie na trybunach młodzież z siedleckich szkół. Nie zabrakło również przedstawicieli naszej szkoły: uczniowie klas I TA, I TB, II ZA oraz I ZB pod opieką pani Beaty Dudziak, pana Adriana Potapczuka i pana Tomasza Osińskiego kibicowali swoim piłkarzom.

Urząd Miasta pokonał z wynikiem 7:2 drużynę 18 Dywizji Zmechanizowanej.

W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, w którym to uczennica naszej szkoły Patrycja Łokietek z klasy I TA zdobyła pierwsze miejsce i wygrała piękny kubek okolicznościowy. Gratulujemy!