Program stypendialny „Skrzydła”

Caritas Diecezji Siedleckiej prowadzi nabór do Programu Stypendialnego „Skrzydła”, który ma na celu wsparcie młodzieży w zaspokojeniu podstawowych potrzeb umożliwiających edukację na odpowiednim poziomie.

Program służy finansowemu i rozwojowemu wsparciu młodzieży, której edukacja jest zagrożona przez trudną sytuacją materialną lub ciężką sytuację losową.

Wsparcie w ramach Programu „Skrzydła” polega na  dofinansowaniu wycieczek, wyjazdów lub wydarzeń kulturalnych. Dzięki udzielonej pomocy uczniowie mogliby  uczęszczać na zajęcia pozalekcyjne, sportowe lub skorzystać z korepetycji.

Roczna kwota stypendium wynosi 1500zł. Wnioski można składać do 30-ego listopada 2019r.

Bliższych informacji może udzielić pedagog szkolny p. Justyna Kozak-Swat.