Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 11.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość zaproszono pracodawców, do których uczniowie uczęszczają na praktyczną naukę zawodu. Mottem spotkania była sentencja "Nauczycielem wszystkiego jest praktyka". Młodzież podziękowała nauczycielom, pracodawcom i pracownikom szkoły za trud i poświęcenie w codziennej pracy. Uczniowie przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny oraz obdarowali grono pedagogiczne i przybyłych gości symbolicznymi upominkami. W tym dniu odbyło się także ślubowanie klas pierwszych, które stały się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Cała akademia przebiegała w miłej i wzruszającej atmosferze.