Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem .

 

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole oraz zajęcia praktyczne u pracodawców zostają zawieszone na dwa tygodnie.

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 11.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość zaproszono pracodawców, do których uczniowie uczęszczają na praktyczną naukę zawodu. Mottem spotkania była sentencja "Nauczycielem wszystkiego jest praktyka". Młodzież podziękowała nauczycielom, pracodawcom i pracownikom szkoły za trud i poświęcenie w codziennej pracy. Uczniowie przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny oraz obdarowali grono pedagogiczne i przybyłych gości symbolicznymi upominkami. W tym dniu odbyło się także ślubowanie klas pierwszych, które stały się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Cała akademia przebiegała w miłej i wzruszającej atmosferze.