"Ekologia z klasą" - IV edycja

18 listopada 2019 roku nasza szkoła już trzeci raz z rzędu  uczestniczyła w Warsztatach Ekologicznych w ramach projektu  "Ekologia z klasą" organizowanego przez firmę ZUO Sp. z o.o.
w Siedlcach.

Warsztatami były objęte wszystkie klasy pierwsze Branżowej Szkoły I stopnia.W czasie warsztatów młodzież zapoznawana była z hasłami: odpad, surowce wtórne, recykling, PSZOK, a także uczyła się rozpoznawać piktogramy obowiązujące w ochronie środowiska. Uczestnicy poznawali możliwości recyklingu odpadów opakowaniowych oraz korzyści wynikające z segregacji i recyklingu. Na zakończenie warsztatów młodzież została podzielona na grupy i rozwiązywała różne łamigłówki ekologiczne.

Szkolnym opiekunem projektu była p. Izabela Pniewska–Tararuj.