Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

     

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

"Ekologia z klasą" - IV edycja

18 listopada 2019 roku nasza szkoła już trzeci raz z rzędu  uczestniczyła w Warsztatach Ekologicznych w ramach projektu  "Ekologia z klasą" organizowanego przez firmę ZUO Sp. z o.o.
w Siedlcach.

Warsztatami były objęte wszystkie klasy pierwsze Branżowej Szkoły I stopnia.W czasie warsztatów młodzież zapoznawana była z hasłami: odpad, surowce wtórne, recykling, PSZOK, a także uczyła się rozpoznawać piktogramy obowiązujące w ochronie środowiska. Uczestnicy poznawali możliwości recyklingu odpadów opakowaniowych oraz korzyści wynikające z segregacji i recyklingu. Na zakończenie warsztatów młodzież została podzielona na grupy i rozwiązywała różne łamigłówki ekologiczne.

Szkolnym opiekunem projektu była p. Izabela Pniewska–Tararuj.