Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Telefony zaufania

Pandemia i przymusowa izolacja to czas, w którym wielu z Nas może potrzebować wsparcia. Jeśli czujesz, że nie dajesz rady, nie wstydź się szukać pomocy.

Pamiętaj, że są instytucje i ludzie, którzy nam jej udzielą. Zwróć też uwagę na tych, którzy sobie nie radzą - może tuż za ścianą, ktoś zmaga się z trudnościami, których nie może pokonać ipotrzebuje pomocy.