Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Nabór do programu stypendialnego Otwarty Horyzont.

Informujemy, iż Caritas Diecezji Siedleckiej do 15-ego listopada prowadzi nabór do programu stypendialnego Otwarty Horyzont.
Program skierowany jest do uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, a jednocześnie zaangażowanych, wykorzystujących swoje mocne strony, szukających przestrzeni do dalszego rozwoju.
Otwarty Horyzont to przede wszystkim bodziec i zachęta do realizacji tego, co sprawia radość, satysfakcję i możliwość kształcenia się w konkretnie obranym kierunku, poprzez otwarcie przed dzieckiem możliwości, których realizacja była niemożliwa ze względu na brak środków materialnych.
Wsparcie finansowe może przebiegać dwutorowo, jako:

  1. Program pomocy doraźnej - dofinansowanie jednorazowego zakupu materiału, instrumentu, artykułu niezbędnego do realizacji pasji czy pogłębienia posiadanego talentu (np. gitara, mikroskop, buty do gry w piłkę nożną, profesjonalna sztaluga malarska).
  2. Program wsparcia długofalowego - finansowanie kursu językowego, kursu doszkalania muzycznego, karnet pływacki, udział w zajęciach sportowych itd.

Można wnioskować o dowolną kwotę stypendium, jednak jego suma nie może przekroczyć 2 000 zł.
Aby zgłosić dziecko do programu należy dostarczyć wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami do Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Budowlana 1, 08-110 Siedlce.
Więcej szczegółów oraz potrzebne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej www.siedlce.caritas.pl w zakładce fundusze stypendialne (zgłoś dziecko do programu) lub telefonicznie u koordynatora programów stypendialnych - p. Anny Matuszewskiej (tel. 780 061 313).