Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Nabór do programu stypendialnego Dwa Talenty.

Informujemy, że Caritas Diecezji Siedleckiej do 15-ego listopada prowadzi nabór do programu stypendialnego Dwa Talenty.
Program wspiera utalentowane dzieci i młodzież, których rozwijanie pasji jest utrudnione przez trudną sytuację materialną rodziny. Podopiecznymi programu są osoby obdarzone wieloma talentami, między innymi w zakresie sportu, muzyki czy aktorstwa.
Stypendysta dzięki otrzymanemu wsparciu, które wynosi 2000 zł będzie mógł pojechać na obóz sportowy, szkolenie; uczęszczać na zajęcia dodatkowe, które rozwijają jego pasje; zakupić sprzęty do realizacji  zainteresowań (instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy, specjalistyczne materiały plastyczne) czy też wykorzystać na realizację kursu języka obcego.
Aby zgłosić dziecko do programu należy dostarczyć wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami do Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Budowlana 1, 08-110 Siedlce.
Więcej szczegółów oraz potrzebne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej www.siedlce.caritas.pl w zakładce fundusze stypendialne (zgłoś dziecko do programu) lub telefonicznie u koordynatora programów stypendialnych - p. Anny Matuszewskiej (tel. 780 061 313).