Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Wirtualny spacer po dworku „Milusin” oraz wirtualne zwiedzanie Wystawy Muzeum Józefa Piłsudskiego.

W ramach obchodów Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zachęcamy do skorzystania z wirtualnego spaceru po ogrodzie Dworku Ojca Niepodległości Józefa Piłsudskiego oraz do wirtualnego zwiedzania Wystawy Muzeum Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

https://www.youtube.com/watch?v=4pC7br41K40

https://www.youtube.com/watch?v=0aaQjiHcrqo