Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁOŚĆ NASZEJ OJCZYZNY

11 listopada 2020 roku, w 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, Delegacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, w imieniu Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców oraz Uczniów, złożyła kwiaty oraz zapaliła znicz pamięci pod Pomnikiem na Placu Wolności.