Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Zajęcia praktyczne

Na podstawie rozporządzenia MEN z dn. 24.11.2020 r. informuję, że uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami, mogą odbywać praktyki u pracodawców od. 30.11.2020 r., tj. od poniedziałku.
Prowadzenie praktycznej nauki zawodu u pracodawców będzie możliwe przy zachowaniu zasad właściwych dla zakładów pracy, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.
Od 30.11. 2020 r. mogą być również prowadzone zajęcia w ramach praktycznej nauki zawodu w grupach w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo. W związku z tym zmianie ulegnie dotychczasowy tygodniowy rozkład zajęć. Aktualny będzie zamieszczony w dzienniku elektronicznym Librus.