Deklaracja przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec – lipiec 2020 (poprawka)

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach informuje, że deklaracje przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec – lipiec 2020 (poprawka) można pobrać tutaj.

Czytaj więcej: Deklaracja przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec –...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty -  dotyczy  „Narodowego  Programu Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3, „którego celem jest rozwijanie zainteresowań uczniów przez promocję wspierania czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych”.

Plik PDF

Warsztaty ekologiczne

25 kwietnia klasa III ZB oraz klasa III ZC uczestniczyły w warsztatach ekologicznych w ramach projektu  "Edukacja z klasą" współfinansowanego i współorganizowanego przez Fundację RECAL i ZUO Sp. z o.o. w Siedlcach.

Czytaj więcej: Warsztaty ekologiczne