Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Deklaracja przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec – lipiec 2020 (poprawka)

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach informuje, że deklaracje przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec – lipiec 2020 (poprawka) można pobrać tutaj.

 

Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację należy przesłać na adres szkolnej poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. najpóźniej w dniu 31 marca 2020 roku.

Informacje dodatkowe:

- symbol cyfrowy zawodu - 311204 technik budownictwa

Nazwy kwalifikacji:

- B.33 – Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych

- B.30 - Sporządzanie kosztorysów i przygotowanie dokumentacji przetargowej

 

Dla każdej kwalifikacji wymagana jest odrębna deklaracja.