Wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne

W ramach konkursu na realizację Rządowego Programu Bezpieczna+ nasza szkoła pozyskała środki finansowe na zakup pomocy dydaktycznych - tablicy interaktywnej, projektora, laptopa, flipcharta oraz filmów profilaktycznych.

Organ prowadzący szkołę, Miasto Siedlce, zapewnił własny wkład finansowy w wysokości 20 % kosztów realizacji zadania.

Tablica interaktywna z projektorem oraz laptop posłużą nauczycielom i specjalistom do uatrakcyjnienia zajęć dydaktycznych i profilaktyczno-wychowawczych, podniesienia ich jakości poprzez prezentacje multimedialne i projekcję filmów dydaktycznych.

Pakiet zakupionych filmów profilaktycznych uatrakcyjni także lekcje wychowawcze
i będzie inspiracją do dyskusji.

Wykaz filmów profilaktycznych dostępnych w bibliotece szkolnej do wykorzystania na lekcjach wychowawczych z serii „Nie zamykaj oczu

1. Mobbing
  2. Agresja
  3. Palenie