Rozstrzygnięcie konkursu „Inni, a tacy sami”

W ramach realizacji Rządowego Programu „Bezpieczna +” w naszej szkole odbył się konkurs na plakat promujący tolerancję i równość społeczną pt. „Inni, a tacy sami”.

Celem konkursu było promowanie tolerancji i akceptacji wobec ludzi o odmiennej kulturze, rasie, obyczajach.

Komisja konkursowa wyróżniła 4 plakaty, które były oceniane za zgodność z tematem, pomysłowość, czytelność przekazu, estetykę wykonania i ogólne walory artystyczne.

16 listopada, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tolerancji, ogłoszono wyniki konkursu. Wyróżnienia otrzymali:

1. Beata Sajna, klasa III TA
  2. Kinga Małczuk, klasa IV TA
  3. Justyna Balcerowska, klasa III ZA
  4. Paulina Andraszek, klasa II ZC

Skład Komisji Konkursowej:

Anna Bareja - dyrektor ZSP Nr 5

Edyta Polkowska-Wilk - opiekun Samorządu Uczniowskiego

Izabela Trojanowska - przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego

Weronika Płatkowska - przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego

Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie plakatów konkursowych, a wyróżnionym gratulujemy.