Nagroda za zaangażowanie w realizację spektaklu profilaktycznego „Wiem jak żyć bezpiecznie” w ramach Programu Bezpieczna+”

Wszystkich uczniów biorących udział w przedstawieniu profilaktycznym „Wiem jak żyć bezpiecznie” realizowanym w ramach Rządowego Programu „Bezpieczna +” nagrodzono wyjściem na lodowisko i do kina na film „Najlepszy”.

Okazało się, że film ten dokładnie wpisał się w tematykę podjętą przez młodzież w wystawionym spektaklu, ponieważ pokazywał problem uzależnienia młodego człowieka i niesamowicie ciężką walkę z nałogiem. Uczniowie z niezwykłym zainteresowaniem obejrzeli historię polskiego triatlonisty Jerzego Górskiego, który stoczył zwycięską walkę z uzależnieniem.