W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Eliminacje Okręgowe XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Dnia 5 marca 2016 roku w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbyły się eliminacje Okręgowe XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Ireneusz Siwiak kl II TA, Bartłomiej Adamiak kl. IV TA i Jakub Piekarski kl IV TA. Zawody były podzielone na dwa etapy:

• część 1 -  obejmowała pytania i zadania z matematyki i konstrukcji budowlanych,
  • część 2  - dotyczyła  zadań z kosztorysowania z zakresu kwalifikacji B.30.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród  laureatom zawodów okręgowych XXIX OWiUB odbędzie się 01.04.2016. Pomimo dużej konkurencji atmosfera była przyjazna. Trzymamy kciuki za naszych uczniów.