Szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu

W dniu 12 grudnia odbyło się szkolenie dla uczniów w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu, które przeprowadzili przedstawiciele Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.  W szkleniu wzięli udział uczniowie klas III i IV technik budownictwa oraz klasy IZA uczący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Uczestnicy szkolenia dostaną certyfikaty uprawniające ich do wykonywania robót w tym zakresie.

Szkolenie praktyczne - Rygips

W dniu 30.10.2017 w naszych pracowniach szkolenia praktycznego, odbyło się szkolenie z pokazem przez firmę Rygips. Szkolenie dotyczyło wykonania ścian działowych, okładzin ściennych, aranżacji wnętrz, remontów, konserwacji i naprawy elementów suchej zabudowy.

Zapraszamy do galerii

Projekt "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego"

Beata Sajna uczennica 2 klasy technikum budownictwa w roku szkolnym 2016/2017 realizowała projekt pt.: "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego".

Czytaj więcej:  Projekt "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego"