Serdecznie dziękujemy

Pan Konstanty Strus Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego w Siedlcach o wieloletniej tradycji ufundował nagrodę rzeczową w postaci wkrętarko-wiertarki dla Przemka Kojtka ucznia klasy I Branżowej Szkoły I stopnia za zajęcie II miejsca w finale Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, w kwalifikacji B.05 Montaż  systemów suchej zabudowy.

Czytaj więcej: Serdecznie dziękujemy

„Złota Kielnia” – Turniej Budowlany

13 stycznia 2018 r. w Mińsku Mazowieckim odbyły się XLVII eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół zawodowych
z:  Białegostoku, Augustowa, Warszawy, Skierniewic, Mińska Mazowieckiego i Siedlec,

Czytaj więcej: „Złota Kielnia” –  Turniej Budowlany

Szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu

W dniu 12 grudnia odbyło się szkolenie dla uczniów w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu, które przeprowadzili przedstawiciele Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.  W szkleniu wzięli udział uczniowie klas III i IV technik budownictwa oraz klasy IZA uczący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Uczestnicy szkolenia dostaną certyfikaty uprawniające ich do wykonywania robót w tym zakresie.