Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Serdecznie dziękujemy

Pan Konstanty Strus Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego w Siedlcach o wieloletniej tradycji ufundował nagrodę rzeczową w postaci wkrętarko-wiertarki dla Przemka Kojtka ucznia klasy I Branżowej Szkoły I stopnia za zajęcie II miejsca w finale Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, w kwalifikacji B.05 Montaż  systemów suchej zabudowy.

Czytaj więcej: Serdecznie dziękujemy

„Złota Kielnia” – Turniej Budowlany

13 stycznia 2018 r. w Mińsku Mazowieckim odbyły się XLVII eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół zawodowych
z:  Białegostoku, Augustowa, Warszawy, Skierniewic, Mińska Mazowieckiego i Siedlec,

Czytaj więcej: „Złota Kielnia” –  Turniej Budowlany

Szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu

Szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu

W dniu 12 grudnia odbyło się szkolenie dla uczniów w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu, które przeprowadzili przedstawiciele Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.  W szkleniu wzięli udział uczniowie klas III i IV technik budownictwa oraz klasy IZA uczący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Uczestnicy szkolenia dostaną certyfikaty uprawniające ich do wykonywania robót w tym zakresie.