Projekt "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego"

Beata Sajna uczennica 2 klasy technikum budownictwa w roku szkolnym 2016/2017 realizowała projekt pt.: "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego".

Czytaj więcej:  Projekt "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego"

"Złota Kielnia" - mamy finał centralny

W dniu 17 stycznia odbyły się eliminacje okręgowe XLIV edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia". Komisja Oceniająca prace konkursowe uczniów, po sprawdzeniu tych prac oraz dokonaniu analizy wyników zakwalifikowała do finału cenralnego reprezentanta naszej szkoły. Jest nim

Łukasz Stańczuk - klasa II ZA - w kwalifikacji roboty malarsko-tapeciarskie, który zajął III miejsce.

Finał centralny odbędzie się w dniach 11-13 marca 2015 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Poznaniu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Poznaniu