Budowlanka najlepsza w Polsce

W  dniach od 4 do 7 lutego podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w Poznaniu odbył się XLIX Turniej Budowlany „Złota Kielnia”. Turniej Budowlany „Złota Kielnia”, to jeden z najstarszych konkursów w Polsce, sprawdzających wiedzę i umiejętności praktyczne uczniów zasadniczych szkół zawodowych.

Czytaj więcej: Budowlanka najlepsza w Polsce

Eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" - wyniki

12 stycznia 2019 roku w  Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje okręgowe XLVIII (48) edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia",  podczas których uczniowie branżowych szkół I stopnia mieli możliwość sprawdzenia wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych związanych z branżą budowaną.

Czytaj więcej: Eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" - wyniki